pl-PLen-GB

KONTAKT OGÓLNY

HUBIX Sp. z o.o.
ul. Główna 43
96-321 Żabia Wola - Huta Żabiowolska
Województwo Mazowieckie
NIP: 529-180-31-71
REGON: 147123591

Tel.: 46 857 84 40
E-mail: hubix@hubix.pl



Obrazek z kodem
Proszę wpisać do poniższego pola kod zabezpieczający wyświetlony na obrazku powyżej.

Sprzedaż i marketing

Sylwester Linowski

Kierownik Biura Sprzedaży

Tel. kom.: +48 728 356 202
Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: sylwester.linowski@hubix.pl

 

 

Sebastian Mania

Doradca Techniczny. Województwa: Śląskie, Małopolskie, Opolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie

Tel. kom.: +48 698 185 313
Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: sebastian.mania@hubix.pl

 

Rafał Kowalczyk

Dystrybutor Regionalny. Województwa: Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Tel. kom.: +48 601 846 406
Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: rafal.kowalczyk@hubix.pl

 

Wakat

Doradca Techniczny. Województwa: Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie

Tel. kom.: +48 698 810 714
Tel.: +48 46 857 84 40
 

 

Martyna Zielińska

Specjalista ds. Sprzedaży 

Tel. kom.: +48 728 421 262
Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: martyna.zielińska@hubix.pl

 

Hubert Nowikow

Dyrektor ds. Exportu

Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: hubert.nowikow@hubix.pl

 

Księgowość

Główna Księgowa

Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: anna.luniewska-ciomcia@hubix.pl

 

 

 

Magazyn

 

Sławomir Snopkiewicz

Tel. kom.: +48 668 314 683
Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: magazyn@hubix.pl

 

Produkcja

 

Grzegorz Matusiak

Główny konstruktor

Tel. kom.: +48 602 445 424
Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: grzegorz.matusiak@hubix.pl

Innowacje

 

Michał Włodarczyk

Dyrektor ds. Innowacji

Tel. kom.: +48 668 379 756
Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: michal.wlodarczyk@hubix.pl

Laboratorium Wysokich Napięć, certyfikacja, normy i instrukcje

 

Robert Nader

Kierownik Laboratorium Wysokich Napięć, Pełnomocnik d/s ISO

Tel. kom.: +48 668 667 602
Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: robert.nader@hubix.pl

 

Zarząd

 

Jerzy Nowikow

Prezes Zarządu

Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: jerzy.nowikow@hubix.pl

 

Hubert Nowikow

Wiceprezes Zarządu

Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: hubert.nowikow@hubix.pl

 

Anna Łuniewska-Ciomcia

Wiceprezes Zarządu

Tel. kom.: +48 668 667 603
Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: anna.luniewska-ciomcia@hubix.pl

 

Michał Włodarczyk

Członek Zarządu

Tel. kom.: +48 668 379 756
Tel.: +48 46 857 84 40
E-mail: michal.wlodarczyk@hubix.pl